Reference

Přečtěte si, pro jaké klienty pracujeme a co o nás říkají. Budeme rádi pracovat i pro vás! Stačí nás kontaktovat.

Zvolte obor referencí:

Agro Družstvo Sebranice

Agro Družstvo Sebranice

S firmou MAJT s.r.o. spolupracujeme od roku 2009, kdy naše společnost začala přecházet na serverová řešení našich aplikací. S tímto bylo nutné řešit i infrastrukturu sítí, kterou řešíme také s touto společností. Zemědělství, které je naším hlavním oborem, je specifické v tom, že lokality působnosti jsou specifické a poměrně rozsáhlé. Oceňuji na této spolupráci místní příslušnost a snahu řešit nastalé problémy. Věřím, že v dané spolupráci budeme pokračovat.

Ing. Josef Nechvíle - ekonom Agro družstva Sebranice

BYLINÁŘSTVÍ - KOŘENÁŘSTVÍ s.r.o.

BYLINÁŘSTVÍ - KOŘENÁŘSTVÍ s.r.o.

K naší spokojenosti slouží v našich provozovnách již 3 multifunkční stroje Konica Minolta. Vždy, když se obrátíme na kteréhokoliv pracovníka firmy Enter, jsme obsloužení s přívětivým přístupem. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Za firmu BYLINÁŘSTVÍ - KOŘENÁŘSTVÍ s.r.o. spokojená ředitelka společnosti - Marcela Běhounová

Domov na rozcestí

Domov na rozcestí

S firmou MAJT, s.r.o. - ENTER Polička spolupracujeme od roku 2010. Velmi oceňujeme profesionální i lidský přístup pracovníků firmy, který se za roky naší spolupráce vyprofiloval v oboustranně přátelský vztah. Jejich profesionalita nám zaručuje kvalifikované poradenství a bezproblémový provoz naší počítačové infrastruktury. Velké díky!

PhDr. Jaroslava Filipová, ředitelka Domova na rozcestí Svitavy

EPOS Třebová, spol. s r.o.

EPOS Třebová, spol. s r.o.

Se společností MAJT s.r.o. – ENTER Polička spolupracuji již řadu let. Využívám jejich služeb v prodejně v Poličce, kde jsem se vždy setkal s maximální ochotou a vstřícností při nákupu výpočetní a telekomunikační techniky i spotřebního materiálu. Dlouhodobě a k plné spokojenosti využívám i internet a telefonní spojení nabízené touto společností. Velká spokojenost i se servisními službami společnosti. Novinkou pro mě je využívání pronájmu virtuálního serveru. To mě hodně usnadnilo práci a mým spolupracovníkům a klientům zajistilo nepřetržitý přístup k jejich účetnictví odkudkoli. Spolupráci se společností MAJT s.r.o. – ENTER Polička vřele doporučuji.

JUDr. Petr Dytrich, jednatel EPOS Třebová, spol. s r.o.

Flídr s.r.o.

Flídr s.r.o.

Se společností MAJT, s.r.o. dlouhodobě spolupracujeme především v oblasti projekce a realizace metalických a optických rozvodů. Společně jsme také úspěšně implementovali komplexní antivirový systém či modernizovali pevné linky na technologii VoIP. Oceňuji především odbornost, spolehlivost a schopnost plnit dodávky i ve velmi krátkém čase.

Jaroslav Teplý – IT specialista ve společnosti Flídr s.r.o.

Ingtop

Ingtop

S firmou MAJT s.r.o. spolupracujeme již mnoho let. Spolupracujeme v oblasti bezdrátového a optického internetu, v oblasti IP telefonie a v neposlední řadě v oblasti serverových řešení.
Neměli jsme v minulosti příliš dobré zkušenosti s IT firmami. I když se často jednalo o kvalitní společnosti, vždy mi u nich chyběla jakási lidskost, profi přístup a necítil jsem opravdový zájem o naši firmu.

Přístup váš a celého týmu MAJTU je perfektní a to nejen v průběhu zavádění služby ale i v úkolech, které nejsou vždy standardní. Oceňuji velmi dobrý servis, rychlost odezvy na naše požadavky, trpělivost, nasazení a fakt,že při vaší práci přemýšlíte i nad rámec zadání, tak, aby vaše služba byla co nejkomplexnější a fungovala i dlouho po jejím zavedení. Získali jste jako společnost i jako lidé mojí důvěru a to se často nestává.

Chtěl bych vám touto cestou poděkovat a to nejen za vaši práci a přístup, ale i za to, že při ní zůstáváte stále lidmi.

Michal Guldán - jednatel společnosti

Krobelus s.r.o.

Krobelus s.r.o.

Původně jsme neuvažovali o pořízení takto "velké" tiskárny. Ale když zhodnotíme 3 roky provozu, tak nejen že bychom zaplatili při původně uvažovaném řešení násobně více, ale jako bonus máme podstatně vyšší komfort práce a úsporu času (například při skenování). Navíc si sami tiskneme řadu materiálů (letáčky), které jsme dříve museli zadávat.

Jiří Bouma – jednatel společenosti Krobelus s.r.o.

Nové Město na Moravě

Nové Město na Moravě

Zkušenosti a odborné znalosti pracovníků firmy Majt v oblasti bezdrátových nebo optických datových sítí jsou pro nás zárukou kvality a spolehlivosti. Spolupráce na mnoha našich projektech hovoří sama za sebe, že se vracíme k osvědčenému dodavateli.

Zbyněk Grepl - vedoucí oddělení informatiky Nové Město na Moravě

ORPA Papír a.s.

ORPA Papír a.s.

Firma MAJT s.r.o. - ENTER Polička pro nás zajišťuje propojení s naším odloučeným závodem a připojení k internetu. Tato spolupráce trvá již řadu let, během kterých nám vždy vyšla vstříc se všemi našimi požadavky.

Karel Švestka - Manager IT ve společnosti ORPA Papír a.s.

Poličské strojírny

Poličské strojírny

Rád bych Vám touto cestou poděkoval za odvedenou práci pro naši společnost v rámci navrhovaných a aplikovaných řešení z oblasti informačních technologií. Vaše společnost profesionálním způsobem provedla konsolidaci našeho stávajícího řešení s důrazem na vyšší IT zabezpečení a snížení nákladů na samotnou správu našich systémů. Spolupráci s vámi hodnotím jako vysoce úspěšnou. Výsledkem je kvalitní a funkční řešení s možností dalšího rozvoje. Kladně hodnotím i osobní přístup, vstřícnost a pružnost při řešení našich aktuálních požadavků.
Referenční dopis ke stažení (PDF).

Petr Němec - Statutární ředitel Poličské strojírny a.s.

Ravensburger

Ravensburger

Ukázalo se, že jsme zvolili kvalitního dodavatele IT služeb. Správa IT a tiskového řešení ale i připojení k internetu nebo například realizace kamerového systému je jen část zdárně dokončených společný projektů. Nedílnou součástí fungující spolupráce je u firmy MAJT i aktivní komunikace, která zaručuje brzké vyřešení případných požadavků nebo problému.

Jaromír Brokeš - Director of Supply Chain ve společnosti Ravensburger

SKH Sebranice, s.r.o.

SKH Sebranice, s.r.o.

S kamerovým systémem jsme velmi spokojeni. Instalace byla rychlá a jednoduchá.

Mirek Horáček – jednatel společenosti SKH Sebranice, s.r.o.

SOU SOŠ Polička

SOU SOŠ Polička

Spolupráci s firmou MAJT s.r.o. jsme vyhodnotili jako vysoce úspěšnou, jelikož splnila naše očekávání jak v přístupu, tak v samotné realizaci a i ve splnění požadovaných termínů. Charakteristickým rysem je pro ni pružnost reakce na případné změny, profesionalita a osobní přístup k zákazníkovi. Jednalo se o vybavení školy serverovým řešením (dodávka a instalace dvou serverů), rekonstrukce počítačové sítě, kompletní vybavení dvou počítačových učeben, instalace kamerového systému v areálu školy.

Mgr. Jaroslav Švihel - zástupce ředitele SOŠ a SOU Polička

Teva Czech Industries s.r.o.

Potvrzujeme, že práce byly provedeny řádně a odborně. Rádi konstatujeme, že se Vašim technikům podařilo zdárně vyřešit veškeré komplikace při realizaci a spolu se zástupci investora a projektanta odvést výborný výkon. Rovněž byly plněny veškeré sjednané termíny, zejména připravenost pro montáž technologií a konečný termín dokončení díla. Společnost MAJT s.r.o. – ENTER Polička můžeme doporučit jako spolehlivého dodavatele pro obdobné stavby.
Referenční dopis ke stažení (PDF).

Ing. Dušan Vladař - Pharma Engineering Manager - Teva Czech Industries s.r.o.

THT Polička, s.r.o.

THT Polička, s.r.o.

S firmou MAJT s.r.o. spolupracujeme již mnoho let, včetně projektů na dodávku pasivní a aktivní části infrastruktury počítačových sítí. Výhodou spolupráce jsou nejen přednosti místního dodavatele, jeho znalost našeho firemního prostředí a naše znalost technického vybavení a personálního osazení MAJT s.r.o., ale též dobrá zkušenost s minulými projekty a reference od lidí, které znám a kterým věřím. V každém větším projektu se objeví nečekané problémy a nejasnosti, s firmou MAJT s.r.o. jsme je však vždy vyřešili k oboustranné spokojenosti. I proto bude firma MAJT účastníkem každého dalšího výběrového řízení na realizaci sítí a dodávky zařízení.

Kadidlo Luboš, ing.  - IT manager ve společnosti THT Polička, s.r.o.

TOS Svitavy, a.s.

TOS Svitavy, a.s.

Spolupráce firem TOS Svitavy, a.s. a MAJT s.r.o. trvá již více jak 10 let. Po úspěšné realizaci několika menších projektů, které se týkaly zejména HW vybavení, jsme firmu MAJT s.r.o. vybrali ve výběrovém řízení na dodavatele kamerového systému a modernizaci datové sítě. Oba projekty se podařilo vyřešit k oboustranné spokojenosti, a proto počítáme se vzájemnou spoluprací i v dalších letech.

Bc. Petr Spálenka – vedoucí oddělení IT a telekomunikace

Kontaktujte nás

Jiří Trávníček
Tel.: +420 608 811 854
E-mail: jiri.travnicek@enterpolicka.cz
Sháníte
klimatizaci?