Komplexní outsourcing IT infrastruktury

certificate odborně proškolení technici se zastupitelností maintenance řešení problémů v místě i na dálku  check máme dlouholeté zkušenosti

Věnujte se v klidu vlastnímu byznysu a starosti s IT nechte na nás

Nezvládáte vlastními silami vaši IT infrastrukturu? Havarijní stavy narušují fungování společnosti? Nabízíme komplexní správu vašeho IT.

  • Máme dlouholeté zkušenosti s více než 250 firemními zákazníky a 50 organizacemi státní správy.
  • O vaši výpočetní techniku se postarají naši proškolení technici v režimu až 24/7.
  • Samozřejmostí je zastupitelnost.
  • Máme široký záběr znalostí problematiky, sledujeme nové trendy.
  • Službu nastavíme ve vhodném rozsahu, ať jste korporace nebo malá společnost.
prtg h100zabbix logo h100ConnectWiseLogo h85

Reference

Flídr s.r.o.

Flídr s.r.o.

Se společností MAJT, s.r.o. dlouhodobě spolupracujeme především v oblasti projekce a realizace metalických a optických rozvodů. Společně jsme také úspěšně implementovali komplexní antivirový systém či modernizovali pevné linky na technologii VoIP. Oceňuji především odbornost, spolehlivost a schopnost plnit dodávky i ve velmi krátkém čase.

Jaroslav Teplý – IT specialista ve společnosti Flídr s.r.o.

Ravensburger

Ravensburger

Ukázalo se, že jsme zvolili kvalitního dodavatele IT služeb. Správa IT a tiskového řešení ale i připojení k internetu nebo například realizace kamerového systému je jen část zdárně dokončených společný projektů. Nedílnou součástí fungující spolupráce je u firmy MAJT i aktivní komunikace, která zaručuje brzké vyřešení případných požadavků nebo problému.

Jaromír Brokeš - Director of Supply Chain ve společnosti Ravensburger

EPOS Třebová, spol. s r.o.

EPOS Třebová, spol. s r.o.

Se společností MAJT s.r.o. – ENTER Polička spolupracuji již řadu let. Využívám jejich služeb v prodejně v Poličce, kde jsem se vždy setkal s maximální ochotou a vstřícností při nákupu výpočetní a telekomunikační techniky i spotřebního materiálu. Dlouhodobě a k plné spokojenosti využívám i internet a telefonní spojení nabízené touto společností. Velká spokojenost i se servisními službami společnosti. Novinkou pro mě je využívání pronájmu virtuálního serveru. To mě hodně usnadnilo práci a mým spolupracovníkům a klientům zajistilo nepřetržitý přístup k jejich účetnictví odkudkoli. Spolupráci se společností MAJT s.r.o. – ENTER Polička vřele doporučuji.

JUDr. Petr Dytrich, jednatel EPOS Třebová, spol. s r.o.

Poptejte nabídku správy IT infrastruktury

Jiří Trávníček
Tel.: +420 608 811 854
E-mail: jiri.travnicek@enterpolicka.cz
Sháníte
klimatizaci?